HASTALARA MORAL VERDİ

  1. AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Cuma Günleri gelenek haline getirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor.
  2. Her fırsatta hastane ziyaretinde bulunan İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, hem hastalara moral kaynağı oluyor, hem de hastane çalışmalarını ve sorunları yakından takip ediyor. Karadağ, hastaları ziyaret ederek hem moral verdi, hem de geçmiş olsun dileklerini iletti.
  3. İl Başkanı Mehmet Karadağ, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görev Sungurlu önceki İlçe yönetim kurulu üyesi Bekir Sami Ünsal, Ece Seramik sahibi Erdem Çenesiz‘in Babası İsmet Çenesiz ve diğer hastalarımıza hayırlı cumalar dileğini ileterek geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Hastalarla tek tek ilgilenen Karadağ, herkesin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olduğunu söyledi.
  4. Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören hastalar, “Devletimizden ve sizlerden Allah razı olsun. Ankara’ya veya başka ile gitmeden kendi ilimizde otel konforundaki hastanemizde Profesörler, Doçentler ve Doktorlar tarafından başarılı bir operasyonlarla sağlımıza kavuşuyoruz” diyerek ziyaret nedeniyle İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’a teşekkür ettiler.
  5. Ak Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki ziyaretleri akabinde Özel Elitpark Hastanesinde tedavi görev Köfteci Deli Mehmet’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ayrıca Özel Elitpark Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer Akkaş ile kısa bir sohbet etti.