BELEDİYE’YE TAZE KAN

  • Çorum Belediyespor, hafta sonu kendi sahasında oynayacağı ilkyarının son maçı olan Karacabey maçının hazırlıklarına bugün başladı.
  • Kızılcabölük maçının ardından verilen 1 günlük iznin sona ermesiyle yapılan antrenmana izinli olan Abuzer katılmazken, diğer futbolcular hazır bulundu. Nazmi Avluca Sahası’nda yapılan antrenman düz koşularla başladı, 5’e 2, kanat ve şut çalışmasıyla sona erdi. Kırmızı-Siyahlılar, bu maçın hazırlıklarına yarın da aynı saat ve sahada yapacağı antrenmanla devam edecek.

  • Diğer yandan T. Doğukan Pala, bugün yapılan antrenmanı yarıda bıraktı. Şut çalışması sırasında sol ayak dizinden sakatlanan futbolcuya ilk müdahale kulüp masörü Ali Köseer tarafından yapıldı. Doğukan’ın sakatlığının ciddi olmadığı ve Karacabey maçının kadrosunda yer alabileceği açıklandı.

  • U14 takımının başarılı kalecisi Emin Bera Aydemir de bugün yapılan antrenmana katıldı. Sergilediği performansla geçtiğimiz ay Antalya’da yapılan Milli Takım karmasına davet edilen Emin, Nazmi Avluca Sahası’nda yılan antrenmanda yer aldı. Şut çalışmasında yaptığı kurtarışlarla ağabeylerinden de övgüler alan Emin’in , bundan sonraki süreçte her fırsatta A Takım ile antrenmanlara çıkacağı ifade edildi.