CHP’Lİ BAŞKANLAR KÜLCÜ’YE TEŞEKKÜR

Oğuzlar İlçesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Orhan Ateş, Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye ilçesine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Çorum’da yaptığı hizmetlerde taraflı-tarafsız herkesin takdirini toplayan ve yapılan anketlerde de Çorum halkının yüzde 80’inin memnuniyetini alan Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ilçelere de hiçbir ayrım yapmadan destek veriyor.
Çorum’un bütün ilçeleri Çorum Belediyesi’nin hizmetlerinden nasibini alırken, çevre illerden ve hatta doğu illerinden de bazı ilçe ve beldelere “Kardeş Belediyecilik” anlayışı çerçevesinde Çorum Belediyesi’nin eli uzanıyor.
Külcü’nün hizmetleri, halktan takdir toplarken, Oğuzlar İlçesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Orhan Ateş de büyük bir incelik ve nezaket örneği göstererek, hizmetlerinden dolayı Başkan Külcü’ye teşekkür etti.
Başkan Orhan Ateş, ilçede bulunan tarihi caminin restorasyonunun üstlenen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü için hazırlattığı pankartta, “Çorum Belediyesi tarafından yaptırılan çarşı camimizin bakım ve onarım işlemleri için Çorum Belediye Başkanı Sayın Muzaffer Külcü’ye Oğuzlar halkı adına teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.
Diğer yandan camide çalışmaların da tüm hızla devam ettiği öğrenildi.