MİLLİ ŞAHLANIŞI DURDURAMAYACAKLAR

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Akif Aras, 18 Mart’ta yapılacak olan Büyük Kurultay ile ilgili hazırlıklara başladıklarını açıkladı.
İl Başkanı Mehmet Akif Aras, konuyla ilgili olarak bugün bir basın toplantısı düzenledi. Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan ve ilçe başkanları ile partililerin yer aldığı toplantıda açıklamalarda bulunan Aras, MHP teşkilatları olarak 18 Mart’ta yapılacak olan kurultayda genel başkan Devlet Bahçeli’nin emrinde olduklarını bildirdi.
2018 yılının önemli bir dönemeç olacağını dile getiren Aras, yarın seçim varmış gibi hazırlıklı olacaklarını vurguladı.


2019 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerini 16 Nisan’ın rövanşı olarak algılayanlara yönelik eleştirilerde bulunan Aras, “Ne yaparlarsa yapsınlar milli şahlanışı durduramayacaklar. 2019 yılında diri bir ittifakla, demokratik engelleri aşmak, ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozma, milli mukavemetin zorunlulukları arasındadır. 16 Nisan’da ortaya koyduğumuz duruşu muhafaza etmekte kararlıyız. Türkiye’nin ayağına kilit vurmak için plan yapanların karşısında olacağız. Sonsuza kadar Türkiye Cumhuriyeti’nden yana taraf olacağız. Son nefese kadar Türk Milletiyle yan yana duracağız” diye konuştu.