TAŞERON TEŞEKKÜRÜ!

Çorum’da çeşitli kurumlarda görev yapan taşeron işçiler, kadro müjdesinin ardından AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği müjdeli haber nedeniyle Hak-İş Çorum Şubesi Başkanı Mustafa Köroğlu, Öz Sağlık-İş Çorum Şube Başkanı Hüsnü Aykan ile birlikte kurum ve kuruluşlarda çalışan taşeron işçilerin ziyaretinde Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar da yer aldı.


Ziyaret sırasında taşeron işçiler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına İl Başkanı Karadağ’a teşekkür ederek çiçek verdiler. İşçiler adına söz alan Hak-İş Çorum Şubesi Başkanı Mustafa Köroğlu, “Bugün bizlerin çok mutlu günümüz. 15-20 gündür bayram ediyoruz” dedi.


İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ ise, işçilerin haklarının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde teslim edildiğini ifade etti.
Parti ve iktidar olarak her zaman işçilerin ve emekçilerin yanında yer aldıklarını, almaya da devam edeceklerini anlatan Karadağ, “Ak Parti İktidarı ile bir felsefe gerçekleştirdik. Felsefemiz hiçbir kardeşimizi siyasi görüşü ne olursa olsun başka iktidarların yaptığı gibi işten çıkarmayıp çalışmasına bakarak değerlendirdik” ifadelerini dile getirdi.


İşçilere de seslenen Karadağ, “Sizlerden isteğimiz kadro aldıktan sonrada milletimizin ve devletimizin hizmetinde çalıştığınızdan daha fazla özveriyle çalışmanızdır” önerisinde bulundu.