SUNGURLU GAZETESİ 1 YAŞINDA

  • Sungurlu’da günlük yayınlanan Sungurlu Gazetesi kuruluşunun 1. yıl dönümünü kutluyor.
  • Sungurlu Gazetesi imtiyaz sahibi Behiç Akkaş, bir yıl önce haftalık olarak yayın hayatına başlayan gazetenin, bugün günlük olarak devam ettiğini ve dolu dolu 1 yılı geride bıraktıklarını belirtti.
  • Behiç Akkaş, şunları kaydetti: “Bir yıl önce yola çıkarken sizlere ‘Sungurlu’nun gözü, kulağı, sesi olacağız’ diyerek söz vermiştik. Geçen bir yılda sözümüzü tuttuğumuza inanıyoruz. İlkeli yayın hayatından hiçbir zaman ödün vermedik. Doğru ve objektif bir haber politikasıyla Sungurlu halkına kaliteli bir yayın hizmeti verdik. Bu süreçte karşılaştığımız engeller bizi yıldırmadı, aksine güçlendirdi ve doğru yolda olduğumuzu gösterdi. İlkelerimizden taviz vermeden, yayın hayatımıza ilk günkü heyecanla devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.
  • Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sungurlu halkının yanında olacağız. Haksızlığa uğrayanların, ezilenlerin, yetkililere sesini duyuramayanların kısacası Sungurlu halkının her zaman gözü, kulağı ve sesi olacağız.
  • Doğru, cesur ve kaliteli haberlerle Sungurlu halkı ile birlikteliğimiz uzun yıllar sürecek. Bu güne kadar bizlerin yanında olan ve emeklerimize sahip çıkan Sungurlu halkına teşekkür ediyoruz. Yeni yıl ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa güzellikler getirsin.”