SPORDA İDDİALI BELEDİYEYİZ

  • Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Kanal 68 TV’ye Antalya kampında açıklamalarda bulundu.
  • Çorum Belediyespor’un amacının ligin bitiminde şampiyonluk olduğunu söyleyen Başkan Külcü, “Ligi şampiyon olarak tamamlamak istiyoruz. Bunun yanında altyapıdan sporcu yetiştiren takım olmaya gayret ediyoruz. Bir yandan da şehrimizde sportif tesisler yapıyoruz” diye konuştu.
  • Çorum Belediyesi bünyesinde iki ayrı kulübün bulunduğunu ve 2 bin civarında sporcunun lisanslı olarak spor yaptığını söyleyen Başkan Külcü, her iki kulübün faaliyetlerinden de bahsetti.
  • Çorum Belediyesi olarak “her zaman spor, her yerde spor ve herkes için spor” hedeflerinin olduğuna işaret eden Başkan Külcü, spor yatırımları konusunda da iyi belediyelerden biri olduklarını, şu anda 185 milyon TL’lik spor yatırımlarının devam ettiğini kaydetti. Başkan Külcü, yapımı devam eden stadyumun Mayıs ayı gibi tamamlanacağını, ayrıca 3 bin 500 kişilik bir spor salonunun da inşaatının sürdüğünü açıkladı.
  • Başkan Külcü, yeni yıl mesajında da coğrafyamızda yaşanan sıkıntılara dikkat çekerek, huzurun sağlanması konusunda çaba gösterilmesi gerektiğine dikkat çekti. Külcü, dünya barışının güçlendiği ve geleceğe daha umutla bakılan bir yıl temennisinde bulundu.