HİZMET ETMEK İÇİN ADAYIM

  • Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı olduğunu açıkladı.
  • Amacının Sungurlu esnafına iyi hizmetler sunmak olduğunu belirten Osman Aşutoğlu, Kooperatife başvuran tüm esnaf ve sanatkarların, ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı mutlak bir başarıyı hedeflediğini ifade etti.
  • Güzel bir birliktelik kuracaklarına ve iyi hizmetler yapacağına inandığı için aday olduğunu vurgulayan Aşutoğlu, “Esnafımızın sorun ve sıkıntılarını çözebileceğimiz, kooperatifin esnafın önünü tıkayıcı ödemelerini zorlaştırıcı değil, ilgili kanun ve tüzükler izin verdiği kadarıyla esnaflarımızın işlerinde çözüm üretici bir yönetim olacağız.
  • Esnaflarımızla kredi öncesi kuracağımız diyalogla varsa maddi sorunlarına ihtiyaçlarına kolaylıklar sağlamaya çalışacağız. Halen yürütmekte olduğum Bakkallar ve Bayiiler esnaf odası olarak, üyelerimiz şahsımı tanımakta ve yetkilerimizin el verdiği kadar kaliteli hizmetler sunmaya ve esnaflarımızla her zaman alakadar olmaya çalışıyorum. Her zaman bulunduğumuz makamların esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza amir değil, hizmet noktaları olduğu bilincinde olmuşumdur. Bunu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine de taşıyacağımı söyleyerek 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak seçimlere aday olduğumu açıklamak istiyorum” dedi.