BAYAN VEKİLİN HASSASİYETİ!

  • AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Çağatay Evrim Afşarlar’ı ziyaret etti.
  • Milletvekili Ceritoğlu, Afşarlar’A ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, başarılar diledi.
  • Başhekim Afşarlar, Onkoloji hastaları için çok önemli olan Hastaneye kazandırılan PED çekim makinesi için Milletvekili Ceritoğlu’na teşekkür etti.
  • Çok pahalı bir yatırım olan PED Çekim Ünitesinin Çorum’a kazandırıldığını kaydeden Ceritoğlu, “Çok pahalı bir yatırımı şehrimize kazandırdığımız için mutluyuz. Bunun için civar illerden de gelen hastalar olacaktır. Hastaları ve refakatçileri hastanede PED çekiminden sonrada isterlerse tek kişilik odalarda misafir edeceğiz” dedi.
  • Daha sonra hastanede incelemelerde bulunan Ceritoğlu, Başhekim Afşarlar’la birlikte hastane içerisinde yer alan servisleri dolaşarak tedavi gören hastalarla ve hasta yakınları ile bir süre sohbet edip, tüm hastalara acil şifalar ve hastane çalışanlarına da işlerinde kolaylıklar diledi.
  • Ziyaret ettiği her hasta ile sohbet eden ve sağlık durumları hakkında bilgi alan Milletvekili Ceritoğlu, “Hastalarımızdan sevgi ve şefkatimizi hiçbir zaman esirgememeliyiz. Özellikle yaşlı hastalarımız, hastalıklarından dolayı yatağa bağlı kalınca sevdiği insanları yanında görmek adına kendilerini ziyaret etmelerini beklerler. Bizde onları yalnız bırakmamak ve yalnız olmadıklarını hissettirmek için ziyaret ederek, moral vermek istedik. Bütün hastalarımıza Allah’tan acil şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.
  • Hasta ziyaretlerine verdiği önem ile bilinen ve günlük çalışma temposu içerisinde insanların acısını ve dertlerini paylaşmak adına her fırsatta yaşlıları evlerinde ve hastaları hasta yataklarında ziyaret eden Milletvekili Ceritoğlu, bu davranışı ile herkesten büyük takdir topluyor.
  • Hastane ortamında hatırlandıkları için çok memnun olan hasta ve hasta yakınları, böyle bir ziyaretin kendilerine moral verdiğini ifade ederek, Milletvekili Ceritoğlu’na teşekkür ettiler.