4 ADAYLI YARIŞIN GALİBİ KÖSE OLDU

  • Çorum Berberler ve Kuaförler Odası’nın Olağan Genel Kurul toplantısında mevcut Oda Başkanı Mustafa Köse güven tazeledi.
  • Afra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurulda Mustafa Köse 191 oy alarak 3. kez Oda Başkanı seçilirken, rakipleri Aşkın Çağlayan 133, Ahmet Fındıkçı 66, Cafer Tunç ise 33 oyda kaldı.
  • Divan Başkanlığını Türkiye Berberler ve Kuaförler Federasyonu Genel Başkanı Bayram Karakaş’ın yaptığı Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Oda yönetim ve denetim kurulu raporlarının okunması ve ibrazı ile devam eden Genel Kurul’da konuşmaların ardından meslekte 25 yılını doldurmuş duayenlere plaketleri takdim edildi. Daha sonra ise seçime geçildi. Yapılan seçim sonucunda mevcut Oda Başkanı Mustafa Köse 191 oy alarak güven tazelerken, rakipleri Aşkın Çağlayan 133, Ahmet Fındıkçı 66, Cafer Tunç ise 33 oyda kaldı.
  • Mustafa Köse Başkanlığı’ndaki Berberler ve Kuaförler Odası’nın Yönetim Kurulu Mustafa Yıldırım, Adem Okumuş, Bülent Başaran, Hüsamettin Karaman, Emre Şahin ve Seval Demirci’den oluşurken, Denetim Kurulu ise Asuman Yılmaz, Elif Esra Küçük ve Bülent Kuyumcu’dan oluştu.