PAZARCILAR’DA BİRLİK

  • Çorum Sebzeciler ve Pazarcılar Esnaf Odası tarafından 2018 yılının birinci Birlik, Beraberlik ve İstişare Toplantısı düzenlendi.
  • Geçtiğimiz Cumartesi akşamı Alis Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen yemekli toplantıya geçtiğimiz hafta yapılan Olağan Genel Kurul’da güven tazeleyen Oda Başkanı Erdoğan Yılmaz’ın yanı sıra Oda Yönetim Kurulu üyeleri, esnaf odası başkanları ve çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.
  • Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan Oda Başkanı Erdoğan Yılmaz, oda üyelerinin kendisini tekrar bu kutsal göreve layık gördüklerinden dolayı teşekkür etti. Artık seçimin sona erdiğini ifade eden Yılmaz, “Biz güçlü ve geniş bir aileyiz. Oda Başkanınız olarak iyi ve kötü günlerinizde bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman yanınızdayım. Hepinizden Allah razı olsun” dedi.
  • Konuşmasında eski Çarşamba Pazarı yeri konusuna da değinen Yılmaz, Çorum İdare Mahkemesi’nin aleyhte verdiği kararı Samsun’da bir üst mahkemenin bozduğunu dile getirerek, “Çarşamba Pazarı yeri artık gerçek sahiplerinindir. Aynı yerde üzeri kapalı pazar yapılması için çaba sarf edeceğiz. Şimdiki tek amacımız bu olacak” diye konuştu.
  • Konuşmanın ardından yemeğe geçilirken, yemekten sonra ise Star Müzik Organizasyonu’nda müzik eşliğinde eğlenen oda üyeleri, hem genel kurul stresini, hem de yoğun iş stresini üzerlerinden atma fırsatı buldular.