ÜYELERİN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMADIK

  • Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, ömrünü yollarda, direksiyon başında, bin bir güçlükle, tek başına baş ederek geçirmeye çalışan şoför esnafının çözülemeyecek sorununun olmadığını söyledi.
  • Şahin, 21 Ocak’ta şoför ve nakliyeci esnafının sandık başına gideceğini duyurdu. “Yeni dönemde de hizmete devam” diyen Tahsin Şahin, “Üyelerimizin bizlere olan güvenini asla boşa çıkarmayacağız” dedi.
  • Çorum’un en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Şoförler ve Nakliyeciler Odası, üyelerine yönelik yeni projeler üzerinde çalışıyor. Türkiye’nin en görkemli Kamyoncular Garajı’na ev sahipliği yapan Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası, üyelerine her anlamda profesyonel bir hizmet sunmak için yenilenerek sürekli kendini geliştirmeye devam ediyor. Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, odanın birçok projesi bulunduğunu belirterek, amaçlarının üyelere en iyi hizmeti sunmak olduğunu söyledi. Şahin, “Üyelerimize ne yapsak azdır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da şoför ve nakliyeci esnafımızın yararına olacak her türlü projeye imza atacağız” dedi.
  • Üyelerin odanın sahibi olduklarının altını çizen Tahsin Şahin “Bu odaya üye olurken odanın sahibi olduğunuzu iyi biliniz. Buraya verdiğiniz her kuruş aidatın karşılığında sizden hizmet istiyorum düşüncesi ile hareket edin. Bizleri sorgulayın. Eksikliklerimiz için bizleri uyarın. Çünkü iyi bir oda olmanın yolu bu tür istekler ve taleplere cevap vermekten geçer” diye konuştu.
  • Oda üyelerine daha iyi hizmet verebilmek adına gelişmeleri çok yakından takip ettiklerini ve gelen talepleri değerlendirdiklerini belirten Tahsin Şahin, şoför esnafına verilen sözleri tuttuklarını söyledi.
  •  “Şoför ve nakliyeci esnafımızın sorunları ile ilgilenmek bizim için kutsal bir görev” diyen Şahin, çalışmaların daha verimli devam edeceğini ve odanın çok daha iyi yerlere geleceğine dikkat çekti. Şahin, “Atatürk’ün “Türk Şoförü en asil duygunun insanıdır ” vecizesi hizmet anlayışımıza ışık tutmakta olup şoför esnafımıza yakışanın en iyisini yapmayı bizlere görev bildirmiştir” dedi.
  • Tahsin Şahin, “Odamızın 60 yılı aşan köklü mazisine layık bir yönetim anlayışıyla tüm üyelerimize hitap eden birleştirici ve sorun çözücü çalışmalarla sizleri en iyi şekilde temsil etmek için 21 Ocak’ta yapılacak Olağan Genel Kurulumuzda üyelerimizin desteği ile tekrar görevimizin başında olacağız. Şeffaf, ayakları yere basan, üyelerimizin menfaatini düşünen, çalışkan ve üretken bir vizyonla başlattığımız ve planladığımız projeleri yeni dönemde de hayata geçirmeye devam edeceğiz” ifadelerini dile getirdi.