GAZETECİLERE TATLI KUTLAMA!

  • MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek tatlı ikram etti.
  • 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, gazete çalışanlarının gününü kutlayarak tatlı ikramında bulundu.
  • Gazetecilerin zor şartlar altında fedakarca çalıştığını belirten, Şahin, “Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Basın milletin müşterek sesidir’ ilkesinden hareketle toplumun haber alma ihtiyacını zor şartlar altında fedakârca karşılayan gazeteciler; ülkemizin, şehirlerimizin ve ilçemizin sorunlarını gündeme taşıyarak idarecilerin çalışmalarına da yardımcı olmaktadır. Yasama, yürütme, yargı organlarının ardından dördüncü kuvvet olarak nitelendirilen basın demokrasinin de vazgeçilmezidir. Mesleğini onurlu ve tarafsız bir şekilde sürdüren gazeteciler, aynı zamanda milletimizin ortak vicdanının sesi olmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle tüm basın emekçilerinin 2018 yılında daha güzel şartlarda çalışmalarını diler ve 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlarım” dedi.