İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI BELLİ OLDU

  • İYİ Parti Çorum İl Teşkilatı belirlendi.
  • İl Başkanı Bekir Özsaçmacı tarafından yapılan açıklamada, 55 kişiden oluşan il yönetim kurulunda görev dağılımı da gerçekleştirildi.
  • İl Başkan Vekilliğine Gizem Tosun getirilirken, il sekreterliği görevini de Daver Eker üstlendi. İl Sekreter yardımcılığına Özgür Yıldırım ve Şükran Funda Uğurlu getirilirken, teşkilatlardan sorumlu başkan yardımcılığına da Haydar Çiftçi , yardımcılıklarına da Nevzat Atmaca ve Salih Tomuk atandı.
  • Şeref Helvacı’nın il muhasibi, Durak Yıldırım’ın da yardımcısı olduğu görev dağılımında il başkan yardımcılıklarına da Necati Ceyhan, Oğuz Ilıca, Bekir Korkmaz, Sitenay Özsaraç getirildi. Hukuk ve Siyasi İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığı görevi Cavit Çakkal’a verilirken, Ekonomiden Sorumlu İl Başkanlığını da Nurcan Tufan üstlendi. Yönetimde, Basın ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Atlamaz, Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Korç, Aile ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ebru Soysal, Sivil Toplumdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı İsmail Oktay, Eğitim ve Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hatice Çolak, Tarım ve Kırsal Kalkınmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcıları Ünal Işık, Bener Can Varol, Teknoloji ve Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yaşar Hoşgör oldu.
  • Disiplin Kurulu da Adnan Uygur Güngör, Celal Gökeşme, Celal Ülker, Derya Aksakal, Fadime Torun, Fatih Mehmet Arslan, Günay Ahıskalı, Halil Tekkeşin, Muhsin Kocasaraç, Remzi Ergün’den oluştu.