LİDER KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

  • Birinci Amatör Külcü’de şampiyonluk mücadelesi veren Sungurlu Belediyespor, Bölgesel amatör Lig hedefine emin adımlarla ilerliyor.
  • Ligde ilk yarıyı lider tamamlayan Sungurlu Belediyespor, ligin 2. yarısında da rakiplerine zirve yüzü göstermemeyi planlayarak, geçtiğimiz sezonlarda Fenerbahçe Spor Kulübünde de forma giyen Kahraman Tosun’la anlaşmaya vardı.
    Sungurlu’ya gelen Tosun, Kulüp Başkanı Bahri Sezen ile görüşerek mukavele imzaladı. Sezonun ilk yarısında Yalova Çınarcık Belediyespor’da forma giyen Kahraman Tosun, kariyerinde, Fatih Gençlik, Fenerbahçe, 1461 Trabzonspor, DSİ Karadenizspor, Çarşıbaşı Belediyespor, İlkadım Belediyespor, Maçkaspor, Çorum Belediyespor, Nevşehir Gençlik Spor, Atakum Belediyespor, Beykoz Belediyespor, Çarşamba Spor, Ladik Belediyespor, Terme Spor, Turhal Spor, Çınarcık Belediyespor formalarını giydi.
  • Bu sezon hedeflerinin bal ligi olduğunu belirten Kulüp Başkanı Bahri Sezen, “Sezon başında eksik gördüğümüz bölgelerde transferler gerçekleştirdik ve takımımız şu anda lider durumda. Sungurlu Belediyespor olarak hedeflerimiz doğrultusunda özverili bir çalışma içerisindeyiz. Amacımız 2018-2019 Sezonu için Bal Liginde mücadele vermek. Bir kez daha desteklerinden dolayı değerli Sungurlu Belediye Başkanımız ve fahri Başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.