GAYRETLİ GÜVEN TAZELEDİ

  • Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası’nın genel kurulunda  Mehmet Gayretli yeniden başkan seçilerek, güven tazeledi.
  • Çorum Taksiciler Minibüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası’nda yeni yönetim belirlendi. Oda’nın Anitta Otel’de gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Mehmet Gayretli, 4 yıl için bir kez daha aynı göreve getirildi. Divan Kurulu Başkanlığı’nı Ömer Latif Akdağ’ın üstlendiği Genel Kurul, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından yönetim, denetim ve disiplin kurulları faaliyet raporları ile mali rapor ve tahmini bütçe görüşülerek onaylandı.
  • Daha sonra kürsüye gelen Mehmet Gayretli, 2010 yılından beri oda başkanlığı görevini yürüttüğünü hatırlatarak, bu süre içerisinde meslektaşlarıyla birlikte güzel çalışmalara imza attıklarını söyledi. Konuşmanın ardından mesleğin duayenlerine onur plaketleri takdim edildi. Son olarak oy verme işlemine geçildi.
  • Mehmet Gayretli Başkanlığında oluşan odanın Yönetim Kurulu Hüseyin Cıbır, Turabi Üreyen, Arslan Kaya, Ali İhsan Keskin, Taner Çetin ve Fazlı Özdemir’den oluşurken, Denetim Kurulu ise Ufuk Karakaş, Serkan Erkoç ve Samet Ceylan’dan oluştu.
  • Bu arada daha önceden oda başkanlığı için aday olduğunu açıklayan servisçi esnafından Ersin Alim’im adaylıktan günler öncesinden çekildiği öğrenildi.