EKER’DEN TESK VE TŞOF’A ÇIKARMA

  • Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanlığı’na aylar öncesinden talip olan 32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Eker, ‘Birlikte daha güçlüyüz’ sloganıyla çıktığı bu kutsal yolculuk için, “Üyelerimizden alacağımız güçle çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur” dedi.
  • Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkan Adayı Hasan Eker, odalarının Olağan Genel Kurulları öncesi Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkanı Fevzi Apaydın’ı ziyaret etti.
  • TESK Genel Başkanı Palandöken ve TŞOF Genel Başkanı Apaydın’a gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde odalarının genel sorunlarını aktaran Hasan Eker, bu sorunların üstesinden gelebilecek bir ekip oluşturduğunu, şayet odalarının çözemediği sorunlarla ilgili TESK ve TŞOF’tan da destek beklediklerini kaydetti.
  • Palandöken ve Apaydın da, Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’nın başkanlık seçimlerinin tüm adaylar arasında centilmenlik içerisinde geçmesini beklediklerini dile getirerek, tüm adaylara ayrı ayrı başarılar dilediler.
  • Bu arada Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkan Adayı Hasan Eker de, 21 Ocak Pazar günü saat 11.00’de TSO Fuar Kompleksi’nde düzenlenecek olan genel kurula tüm oda üyelerini davet ederek, genel kurul sonunda kazananın şoför ve nakliyeci esnafı olmasını temenni etti.