ESNAFIN DERDİNİ, DERT EDİNECEĞİM

  • Çorum Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkan Adayı Burhan Balcı, uzun yıllardır mesleğin içerisinde olduğunu belirterek, kendisine görev verilmesi halinde mesleğin sorunlarına vakıf birisi olarak tüm sorunların üzerinden ekibiyle birlikte gelebileceklerini söyledi.
  • 4 yıl önce çıktığı bu kutsal dava için bir kez daha aday olduğunu vurgulayan Balcı, bugüne kadar 349 oda üyesini ziyaret ettiğini ve sorunlarını dinlediğini belirterek, “Uzun yıllardır sizlerin içinden gelen, mesleğimizin tüm sorunlarına vakıf, Ahilik kültürünü benimsemiş bir esnaf kardeşinizim dedi.
  • Balcı, “Dilimin döndüğü, gücümüzün yettiği kadar ekibimle birlikte sorunlarınızın çözümü noktasında gayret içerisinde olacağız. Tüm resmi kurum ve kuruluşlar ve federasyon nezdinde sorunlarımızı çözmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
  • Mesleğimizin tanıtımı konusunda siz değerli meslektaşlarımla birlikte istişareler yaparak, toplantılar düzenleyerek, mesleğimizi ilgilendiren ve esnafımızın ufkunu açacağını düşündüğüm fuarlara hep birlikte katılacağız.
  • Esnafımın derdini dert, sorunlarınızı kendi sorunum bileceğimi belirtir, 21 Ocak Pazar günü saat 11.30’da Afra Düğün Salonu’nda yapılacak olan Genel Kurulumuzda desteklerinizi bekler, işlerinizde bol kazanç dilerim” ifadelerini dile getirdi.