ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ

  • Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, karne dağıtım töreninde sınıflarında birinci olan öğrencilere kitap hediye etti.
  • Türkiye genelinde olduğu gibi Sungurlu’da da ilk ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören 8 bin 655 öğrenci karne alarak 15 günlük yarıyıl tatiline girdi.
  • Kaymakam Mitat Gözen, Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit Demirşeyh köyü Muhtarı Salih Büyükgüllü ile birlikte Demirşeyh Köyü ilkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin karne heyecanına ortak oldular.
  • Kaymakam Mitat Gözen karne dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, “Bizlerin asla unutamadığı anlardan birisi de karne aldığımız günlerdir. Demirşeyh köyünde öğrencilerimizin bu mutlu günlerinde onlarla beraber olmak, onların sevinçlerini, mutluluklarını gözlerinde görüyor olmak bizlere de ayrı bir mutluluk verdi” dedi.
  • Karne dağıtım töreninde sınıflarında birinci olan öğrencilere kitap hediye eden Kaymakam Gözen, öğrencilere iki haftalık tatillerinde bol bol dinlenmelerini tavsiye etti.
  • İlçede 2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerin, yarıyıl tatiline girdiğini belirten  Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Eryiğit, “İlçemizde karnelerini alarak öğrenciler yarıyıl tatiline girdi. İlçemizde görev yapan eğitim ailesi olarak öğrencilerimiz için güzel çalışmalarla dolu bir dönemi geride bıraktık. Bu süreçte fedakarca görev yapan meslektaşlarıma teşekkür ederim. Bütün eğitim faaliyetlerimizde olduğu gibi Demirşeyh köyünde düzenlediğimiz karne töreninde de bizi yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımız Sayın Mitat Gözen´e şükranlarımı sunarım. Öğrencilerimize, aileleri ve sevdikleriyle güzel bir tatil geçirmelerini dilerim” dedi.