BASIN KAHVALTIDA BULUŞTU

  • Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı ve Kanal 101 ortaklarından Birkan Demirci, çorum basınına yönelik olarak kahvaltı organize etti.
  • Bambu Cafe’de düzenlenen kahvaltıya HGYD Başkanı Birkan Demirci, başkan yardımcısı Hacı Odabaş, dernek yöneticileri, Kanal 101 ortaklarından Uğur Urhan, “Sorun-Çözelim” programı yapımcısı Mustafa Güral Koldaş, Kanal 101 Genel Koordinatörü Güngör Atak, gazete, televizyon, internet sitesi ve radyo yönetici ve çalışanları katıldı.
  • Dostane bir havada geçen kahvaltıda konuşan Birkan Demirci, organizasyonun bir dernek programı olmadığını, dernek üyesi olsun olmasın tüm basın çalışanlarıyla sohbet etmek amacıyla düzenlenen bir organizasyon olduğunu dile getirdi. Gazetecilik mesleğinin zorluğundan da bahseden Birkan Demirci, davete katılan tüm medya mensuplarına teşekkür etti.
  • Başarılı sunucu Bülent Özkömürcü’nün Çorumlu gazeteciler için yazılan bir şiiri seslendirerek renk kattığı kahvaltı programında basın mensupları sohbet ederek hem mesleki sorunlarını görüşme, hem de bir arada vakit geçirme imkanı buldular.