AK KADINLARDA REİS HEYECANI

  • AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, mahalle yönetimleri ve gönüllülerle istişare toplantısı gerçekleştirdi.
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilecek İl Başkanlığı kongresi ile ilgili mahalle teşkilatlarına bilgilendirmede bulunan İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, “İçerde ve dışarda dört bir yanı düşmanla çevrili olan Ülkemizin Afrin’e operasyon düzenlenerek terör örgütlerine karşı mücadele edildiği bu süreçte dualarımız ordumuzla, Mehmetçiğimizle. Ya Rabbi Ordumuzu muzaffer kılsın. Terörle mücadele konusunda dimdik bir şekilde mücadele edip Dünyaya meydan okuyan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bu mücadelesinde bizler de AK Kadınlar olarak her zaman yanındayız.
  • Kurtuluş Savaşı’nda Nene Hatun olup, 15 Temmuz’da Şerife Boz olup mücadele eden Türk kadını her daim ülkesinin güvenliği ve huzuru için mücadele etmeye hazırdır.  28 Ocak’ta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirilecek İl Başkanımız Mehmet Karadağ’ın tekrar seçileceği İl Başkanlığı Kongresinde Çorumlu AK Kadınlar olarak tüm desteğimiz ve coşkumuzla kongrede yer alacağız.  Cumhurbaşkanımızın Dünya lideri olarak düşmanlara karşı böyle güçlü ve dik durabilmesi O’na destek veren ve her zaman yanında olan güçlü teşkilatlar ve gönüllülerle. Bizler de yerelde gönüllülerin birlik ve beraberliği ile güçlü bir teşkilat olursak Partimiz de Uluslararası arenada güçlü olur. Her birimiz bir zincirin halkası gibi birbirimize bağlıyız birimiz zayıf düşersek tüm zincir kopar.  Biz AK Kadınlar da bu zincirin halkası olarak İl Başkanımızın her zaman yanında güçlü bir şekilde duracağız. Çorum’daki AK Parti’ye gönül vermiş tüm kadınları 28 Ocak’ta İl Başkanlığı Kongresine bekliyorum”  şeklinde açıklamalarda bulundu.