BİZE YAKIŞMADI

  • Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Tepecik maçında aldıkları mağlubiyetin kendilerine yakışmadığını söyledi.
  • Mutlak galibiyet parolasıyla çıktıkları maçta öne geçmelerine rağmen sahadan 3-1 mağlubiyetle ayrılmak zorunda kaldıklarını hatırlatan Tokuş, konuk ekibin haklı bir galibiyet aldığını ifade etti. Bazı futbolcularının tutuk olması ve buna saha şartlarının da eklenmesi sonucu hiç beklemedikleri bir mağlubiyet aldıklarını söyleyen Tokuş, puan kaybettikleri için üzgün olduklarını kaydetti.
  • 1 maçla hiçbir şeyin bitmeyeceğini de bildiklerinin altını çizen Tokuş, “İyi hazırlandığımız bir maçtan mağlubiyetle ayrıldık. Bu skor bize hiç yakışmadı. Play-Off hedefine giden rakibimiz karşısında öne geçmemize rağmen bireysel hatalardan dolayı yediğimiz gollerle sahadan mağlup ayrıldık. İyi bir takım olmamıza rağmen bazı futbolcularımızın tutuk olması ve saha şartlarının olumsuzluğu bizi etkiledi. Ancak 1 maçla sezon bitmiyor. Daha oynayacağımız çok maç var. Sezonu maç maç değerlendiriyoruz. Şimdi önümüzde deplasmanda oynayacağımız Adliye maçı var. Bu maçı kazanmak için çalışacağız. Kimse karamsarlığa kapılmasın. Hedefimizde bir sapma yok. Herkes bu takıma inansın ve güvensin. İnşallah bu mağlubiyet iç sahada son puan kaybımız olur” diye konuştu.