GÜR, GÜVEN TAZELEDİ

  • Çorum Kasaplar ve Celepler Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Oda Başkanı Recep Gür, güven tazeledi.
  • Çorum Kasaplar ve Celepler Odası’nın Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. ÇESOB Konferans Salonu’nda düzenlenen Genel Kurula Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, Türkiye Kasaplar, Besiciler, Et ve Et Ürünleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Fazlı Yalçındağ, ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Damızlık Süt Üreticileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, esnaf odası başkanları ile çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.
  • Genel Kurulun Divan Başkanlığını ise Türkiye Kasaplar, Besiciler, Et ve Et Ürünleri Esnaf ve Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Fazlı Yalçındağ yaptı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Divan Başkanı Fazlı Yalçındağ tarafından gündem maddeleri okutuldu. Daha sonra yönetim, denetim ve mali raporlar okunarak oy birliğiyle ibra edildi.
  • Genel Kurul’da konuşan Oda Başkanı Recep Gür, birlik ve beraberlik mesajı vererek, hizmetlerine yeni dönemde de kaldığı yerden devam edecek olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. Gür ayrıca Çorum’a modern Hayvan Pazarı ve Mezbahanesi kazandıran Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’ye ayrıca teşekkür etti.
  • Konuşmanın ardından ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç tarafından Federasyon Başkanı Fazlı Yalçındağ’a ahşaptan yapılma masa saati hediye edildi. Son olarak ise seçime geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut Oda Başkanı Recep Gür, güven tazeledi.
  • Recep Gür Başkanlığı’ndaki Oda Yönetim Kurulu’nda Hakan Kaynar, Satılmış Kırtay, Abidin Bürü, Recep İlikmen, Murat Biçer ve Cuma Günen yer aldı. Denetim Kurulu’na da Murat Longa, Ahmet Sönmüş ve Fatih Teryaki seçildi.