CADDELER TRAFİĞE KAPALI

  • Çorum’da 28 Ocak 2018 tarihinde gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programı nedeniyle cumartesi ve Pazar günü trafikten bir dizi tedbirler alındı.
  • Valilik tarafından yapılan açıklamada, 27 Ocak saat 12.00 ile 28 Ocak saat 20.00 arasında geçerli olacak olan düzenleme doğrultusunda ana caddeler başta olmak üzere programın yapılacağı Atatürk Spor Salonu çevresinde bazı cadde ve sokaklarda park yasağı uygulanacak ve bazı yollarda trafiğe kapatılacak.
  • 28 Ocak 2018 günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti dolaysıyla alınacak trafik tedbirleri kapsamında araç sahibi ve sürücülerinin trafik güvenliğinin sağlanmasına katkıda bulunarak mağduriyet yaşamamaları için nasıl hareket etmeleri gerektiği belirtilen açıklamaya göre, 28 Ocak 2018 Pazar günü sabah saat:08.00’den akşam 20.00’ye kadar, İnönü Caddesi, Gazi Caddesi, Fatih Caddesi, Akşemseddin Caddesi, Akpınar Caddesi, Osmancık Caddesi, Ilıca Caddesi, Albayrak Sokak’ta geçiş güzergahı ve Spor Salonunun güvenliğinin sağlanması amacıyla park yasağı uygulanacak.
  • 27 Ocak 2018 günü saat:12.00’den 28 Ocak 2018 günü program sonuna kadar, Emniyet Müdürlüğü kavşağından Bahabey kavşağına kadar Gazi Caddesi, Hamit Kaplan Caddesi, Stad Kavşağı ile Fatih Caddesini Bayındır 1.Sokak Bahçelievler 1. Sokak, Bahçeli evler 6. Sokak, Çamlık Caddesi ve Dumlupınar Kavşağı ile Eski Hastane Kavşağı Jandarma Alt Kavşağı ile Gazi Caddesi Jandarma Kavşağı arası araç trafiğine kapatılacak.
  • Açıklamada, “Vatandaşlarımızın mağdur olamaması açısından araçların, Bahabey Caddesinden Çevreyolu ve Fatih Caddesine geçişlerinin Ilıca Caddesi üzerinden, Fatih Caddesi Hamit Kaplan ve Jandarma Kavşağını kullanarak, Gazi Caddesi ve Çevreyoluna kullanacak araç sürücülerinin Ilıca caddesi 23 Nisan Kavşağı Eşref Hoca Caddesini kullanarak Çevreyolunu  kullanmaları Kıbrıs Caddesi, Bahçelievler 1 . Sokak Bahçelievler 6. Sokak Valilik Kavşağını kullanan araç sürücülerinin, Milönü Kavşağı Sanatseverler kavşağını kullanarak Bahçelievler Mahallesi geçiş güzergahının kullanılması,  ayrıca Fatih Caddesine İl Jandarma Komutanlığı önünden Gazi Caddesine çıkan sürücülerin ise Fuar Caddesini kullanarak Emniyet Kavşağı üzeri Gazi Caddesi İstikametinin kullanılmasını, vatandaşlarımızın araçlarını park etmesi amacıyla Fatih Sultan Mehmet İlkokulu  ve Albayrak İlkokulu bahçeleri park alanı olarak belirlenmiştir” ifadelerine yer verildi.