ARAS, MÜHENDİSLERLE GÖRÜŞTÜ

  • Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, Ziraat Mühendisleri Odası’nı ziyaret etti.
  • Ziyaret sırasında konuşan İl Başkanı Aras, Ziraat Mühendisleri Odası’nın, ülke tarımının korunmasında, geliştirilmesinde ve verimli kılınmasında çok önemli işlevleri yerine getirdiğini belirtti.
    Tarımda politikanın, program ve projeler oluşturarak kalkınmaya katkı sağlamak olduğuna vurgu yapan İl Başkanı Aras, “Mesleklerinin gelişmesini, tanıtılmasını ve ahlaki kurallar ölçüsünde yapılmasını sağlamaktadır. Meslekleri hakkında bilimsel ve mesleki yayınlar yapmaktadır. Gelişmeleri ve yenilikleri sürekli izlemekte, bu amaçla farklı kurumlarla ortak çalışmalar yapmaktadır. Baktığımızda Ziraat Mühendisleri Odası toplumumuza ve devletimize birçok hizmetler sunmaktadır” dedi.

  • Aras, “Milliyetçi Hareket Partisi olarak meslek odalarımızla dayanışma içerisindeyiz. Bizler milletimizin ve devletimizin faydasına yapılan her işin arkasındayız. Bu hizmetleri sunan her kurumumuza, her odamıza da destek olmayı bir görev biliyoruz” açıklamasında bulundu.
    Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Necati Gül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, oda çalışmaları hakkında bilgi verdi.