BELEDİYESPOR ÇOK MUTLU

  • Çorum Belediyespor Teknik Direktörü Yusuf Tokuş, Adliyespor maçında güzel oyunlarını 3 puanla süsledikleri için mutlu olduklarını söyledi.
  • Her açıdan birbirine denk takımlardan oluşan bir grupta mücadele ettiklerini ifade eden Tokuş, “Kendi sahamızda kaybettiğimiz Tepecik maçından sonra Adliye maçı bizim için büyük önem arz ediyordu. Rakibimizi iyi analiz ettik ve hafta boyunca bu maça iyi hazırlandık. Zor geçeceğini bildiğimiz maçta futbolcularımız sabırla kendilerinden istediklerimizi yerine getirdiler. Haklı bir galibiyet aldığımıza inanıyoruz. Şimdi önümüzde yine zorlu bir maç var. Sultanbeyli ile kendi sahamızda oynayacağımız maçı da kazanarak yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz” dedi.
  • Tokuş, gerek görülmesi halinde Sultanbeyli maçını başka bir şehirde oynayabileceklerini söyledi.
  • Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nın zeminin çok kötü olduğuna işaret eden Tokuş, “Sultanbeyli Belediyespor ile oynayacağımız maçı başka bir ilde oynayabiliriz. Çünkü şuan saha zemini gerçekten çok kötü durumda. Hafta sonu hava durumuna göre hareket edebiliriz. Çünkü kötü zemin gerçekten futbolumuzu olumsuz yönde etkiliyor. Resmen çamur tarlasında mücadele ediyoruz. Kendi sahamızda kazandığımız maçlarda saha zemininin iyi olduğunu gördük. Kimse de yanlış anlamasın iç saha puan kayıpları için bunu bahane etmiyoruz. Sadece daha düzgün bir zeminde mücadele etme arzusundayız. Gerek görmemiz halinde başka bir ilde bu maçı oynamak istediğimizi federasyona bildirebiliriz ”şeklinde açıklamada bulundu.