AK PARTİ’DE SEÇİM HAZIRLIĞI!

  • AK Parti Çorum Teşkilatlarında 2019 seçimleri öncesinde istişare toplantı düzenlendi.
  • Toplantıya AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, bazı ilçe başkanları ve parti teşkilatları katıldı.
  • Toplantıda ilk olarak kürsüye İl Başkanı Mehmet Karadağ geldi. Karadağ, partilerinde seçim koordinasyon merkezi başkanlıklarını oluşturmaya başladıklarını hatırlatarak, bugün de bir değerlendirme toplantısı yapacaklarını dile getirdi. Çorum teşkilatlarının son yapılan seçimlerde Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarı elde ettiğini söyleyen Karadağ, yaptıkları çalışmalarını anlattı.
  • Ardından da AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Bülent Yağmur, kürsüye gelerek, yapılacak seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Parti olarak 2019 seçim süreçlerini daha iyi yapabilmek adına böylesi toplantıları organize ettiklerini vurgulayan Yağmur, seçim güvenliği ve seçim ittifakı ile ilgili kanunun meclisten geçtiğini açıkladı. Artık 2019 seçim sürecine girildiğini kaydeden Yağmur, teşkilatlarının bu sürece çok sıkı bir şekilde hazırlanması gerektiğine işaret etti.
  • Konuşmanın ardından da toplantı basına kapalı olarak sürdürüldü.