KARGI’NIN SORUNLARINI AKTARDILAR

KARGI’NIN SORUNLARINI AKTARDILAR

AK Parti Kargı teşkilatı, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’yı ziyaret etti.Ziyarete, AK Parti Kargı İlç
Ana Sayfa Genel 17 Haziran 2018 430 Görüntüleme

Esnaf ÇESOB’ta bayramlaştı

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ÇESOB)’ta her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenen bayramlaşma törenine katılım yoğun oldu.
Bayramlaşma törenine ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek, Kooperatif yöneticileri, AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Levent Batman, AK Parti Ahilik ve Esnaf Komisyonu üyesi Ahmet Bayraklı, ÇESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri, İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanları, Oda Yönetim Kurulu üyeleri, ÇESOB personelleri ile çok sayıda esnaf ve sanatkar katıldı.
ÇESOB Başkanı Recep Gür misafirlerle tek tek bayramlaşırken, kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Gür konuşmasında, bayramların birlik ve beraberlik duygularının pekiştiği özel günler olduğunu belirterek, bayramlaşma törenine katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.
Esnaf ve sanatkarlar ile Çorum halkının bayramını kutlayan Başkan Gür, “Allah hepimize birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar nasip etsin. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.
Gür, ayrıca bayramlaşma törenine mazeretlerinden dolayı katılamayan oda başkanlarının da kendisini aradığını ve tüm oda başkanlarının bayramlarını kutladıklarını dile getirdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil