AURELİO’YU FIRÇALAYAN KİM?

Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan, Teknik direktör Mehmet Aurelio’yu bir üst düzey yöneticinin fırçaladığını iddia etti.
Ligin 9. Haftasında Mehmet Aurelio’nun istifa ettiğini belirten Özcan, “4. Hafta geldi, 9. Hafta istifa ettiğini açıkladı. Tesise geldi özel görüşme istedi. Bir mekanda yemek yerken üst düzey yöneticilerden biri bana geldi, Çorumspor’a hoca olacaksan önce bana geleceksin, önce beni ziyaret edecektin dedi ve beni fırçaladı. Ben Aziz Yıldırım ile çalıştım, böyle bir şey görmedim. Ben sizinle anlaştım, buraya üst düzey yöneticilerle fırça yemek için gelmedim dedi ve bırakacağını söyledi. Biz dostluğumuza istinaden hoca tekrar ikna ettim. Benim hocama Çorum’a ayak basar basmaz önce bana geleceksin. Sen niye gelmedin diyor. O da sen kimsin diyor. Ben şuyum diyor. Benim başkanımdan izin alacaksın diyen Mehmet Aurelio’ya başkanını da ben o koltuğa getirdim diyor. Bu insanın kim olduğunu açıklamayacağım” diye konuştu.
Çorumspor’u başkanlık koltuğuna oturmadan yönetmek isteyenlerin olduğunu iddia eden Özcan, “Çorumspor ben olduğum sürece kimseye biat etmez. Benim hocamı niye yemek yediği yerde niye tehdit ediyorsun” derken, basın mensuplarının ısrarlarına rağmen “Bu ismi ben söyleyemiyorum, kendisi çıkıp açıklasın ve çok önemli üst düzey isimlerden biri” ifadelerini kullandı.