AK Parti’den Oğuzlar’a çıkarma!

AK Parti İl Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında Oğuzlar ilçesinde halkla buluştu.
Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri partilerinin Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım’a destek vermek için Oğuzlar’a gitti.
İlçede büyük bir sevgi ve ilgi ile karşılaşan Ahmet Sami Ceylan, “Bu birlikteliğin 31 Mart seçimlerinde sandığa da yansımasını temenni ediyoruz. Sizlerin parti ayrımı gözetmeksizin Belediye Başkan Adayımız Muzaffer Yıldırım’ın yanında olacağına inanıyorum. 15 Temmuz’da nasıl ki hiçbir ayrım gözetmeksizin Ülkemizin birliği ve bütünlüğü için meydanlarda hep birlikteydiniz yine bu birlik ve beraberlik ile İlçemiz ve Ülkemiz adına tek yürek olup iradenizi sandığa yansıtmanızı temenni ediyorum. Her birinizin desteği çok önemli Oğuzlar’da 3000 seçmen varsa 3000’inin de oyuna talibiz. Gelin hep birlikte burada büyüyen ve gelişen bir Oğuzlar için Belediye Başkan Adayımız Muzaffer Yıldırım ile birlikte yürüyün” dedi.
AK Parti Oğuzlar Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yıldırım ise, ilçeye ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı Milletvekili Ceylan ve beraberindekilere teşekkür ederek, “İnşallah 31 Mart yerel seçimleri sonrasında hemşehrilerimin desteği ile Oğuzlarımızda gönül belediyeciliğini inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.
ADAŞLAR BİRARAYA GELDİ
İlçe ziyaretinde Milletvekili Ceylan, isim ve soy isim benzerliği olan Ahmet Ceylan ile karşılaştı.
Hoş bir tesadüfün yaşandığı buluşmada Milletvekili Ceylan adaşı il ziyaret anısına birde hatıra fotoğrafı çektirdi.
İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ise babasının askerlik arkadaşı Oğuzlarlı Yusuf Ahlatcı ile karşılaştı.

TAZİYE ZİYARETİ
Ayrıca ilçe ziyaretinde Milletvekili Ceylan, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı ve beraberindeki heyet, kanser tedavisi görürken vefat eden önceki dönem Gençlik Kolları Başkanı Akif Kürşat Basmacı’nın ailesine taziye ziyaretinde bulunarak başsağlığı dilediler.