BEŞİKTAŞ İLE ÖZEL MAÇ

Çorum’un köklü kulüplerinden biri olan Ulukavakspor, 2. Amatör Küme’de şampiyonluk yolunda dolu dizgin ilerlerken, kulübün genç ve başarılı başkanı İsmail Ateş de kulübün ufkunu açacak önemli adımlar atmayı sürdürüyor.
Aynı zamanda Çorum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı olan İsmail Ateş, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu ile kurduğu iyi diyalog ile dikkat çekiyor. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman’ı Çorum’a davet eden ve gelme sözü alan İsmail Ateş, geçtiğimiz günlerde de Beşiktaş’ın Altyapı Tesislerinden Sorumlu yöneticisi Metin Albayrak’ı ziyaret ederek bir süre görüştü. Ulukavakspor’u Beşiktaş pilot takımı yapma noktasında önemli adımlar atan İsmail Ateş, Metin Albayrak ile yaptığı görüşme hakkında bilgiler verdi. Ateş, Metin Albayrak ile hem tesisleşme, hem de altyapı konusunda çok verimli bir görüşme yaptığını belirtti. Beşiktaş Kulübü ile kurdukları iyi ilişkilerden Çorum futbolu ve Ulukavakspor’a katkı sağlamayı amaçladıklarını kaydeden İsmail Ateş, Beşiktaş U21 takımı ile Ulukavakspor’un özel bir maç oynamasına karar verdiklerini açıkladı.
İstanbul’da oynanacak olan maçın Haziran ayı içerisinde olacağının altını çizen İsmail Ateş, iki takımın daha sonra da Çorum’da bir özel maç oynayacağını, bunun tarihinin de ilerleyen günlerde belirleneceğini vurguladı.
Ateş, Ulukavaksopor’un hiç de layık olmadığı 2. amatör kümede şampiyonluğa ulaşacağına inandığını dile getirirken, şu ana kadar elde edilen başarılı sonuçlar nedeniyle teknik heyet ve futbolcularını da kutladı.