Oda Başkanları Aşgın’ı kutladı

Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Recep Gür, 31 Mart yerel seçimleri sonucunda Belediye Başkanı seçilen Dr. Halil İbrahim Aşgın’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Beraberinde Birlik Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri ile çok sayıda İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanıyla birlikte Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a yeni görevinde başarılar dileyen Recep Gür, esnaf ve sanatkarlar olarak Çorum Belediyesi’nin her zaman yanında olduklarını söyledi. Çorum’un gelişerek büyümesinde kendilerine ne görev düşüyorsa yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Gür, bu konuda Başkan Aşgın’la istişare halinde olacaklarını kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ise, esnaflara kapısının her zaman açık olduğunu ifade ederek, “Esnaf ve sanatkarlarımızla yakın diyalog ve yakın işbirliği içerisinde olacağız” dedi.
Başkan Aşgın ayrıca Oda Başkanlarının sorunlarını da dinlemeyi ihmal etmedi. Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer’den Arasta Restorasyon Projesi’nde muvafakat imzalarının son durumu hakkında bilgi alan Aşgın, imzaların biran önce tamamlanması için belediye olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarının mesajını verdi.