AK TEŞKİLATLARDAN AŞGIN’A KUTLAMA

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, Çorumluların sevgisine layık olmaya çalışacaklarını belirterek, “Artık lafın, sözün değil, icraat zamanı” dedi.
AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a çiçek takdim etti. 31 Mart seçimlerinin Çorum’da huzur ve kardeşlik içerisinde tamamlandığını belirten Yusuf Ahlatcı, AK Parti’nin hizmet yarışına yeni hevesle, aşkla, şevkle devam edeceğini ifade ederek, “Bizde AK Parti teşkilatları olarak başkanımıza vazifelerinde üstün başarılar diliyoruz. AK Partimizin 17 yıldır Çorum’da bu bayrağı taşımasında vesile olan tüm yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ediyorum. Şehrimizle, halkımızla, partimizle gurur duyuyorum” dedi.
Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın da 31 Mart seçimlerinde ki başarıda parti yönetiminin büyük payı olduğunu dile getirerek, “İl Başkanımızda seçimde çok güzel bir orkestra şefliği yapmıştır. Uyumlu bir çalışma sonucunda da bu ziyaretin olmasını sağlamıştır. İl Başkanımızın Çorum’a vizyon katacak bir ekibi var. Hizmetkar olacağız. Gönül Belediyeciliği yapma niyetindeyiz. Bu konuda da örnek aldığımız teşkilatlardan bir tanesi il örgütümüzdür” diye konuştu. ‘
Çorum’un AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkmak adına üzerine düşeni fazlasıyla yaptığını vurgulayan Başkan Aşgın, “Örnek bir çalışma yürüttük. Süreç bundan sonra başlıyor. Artık lafın, sözün çok değil icraatın, hizmetin çok olması gerektiği noktadayız. Çorumlu hemşehrilerimizin sevgisine layık olmaya çalışacağız. Tempomuzu artırarak çalışmalara devam edeceğiz. Hizmetkar olma dışında başka bir düşüncemiz yok” ifadelerini kullandı.