ÇORUMSPOR’A DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ

Yeni Çorumspor Kulübü Başkanı Fatih Özcan, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundular.
Kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyaret sırasında konuşan kulüp başkanı Fatih Özcan, “Sayın başkanım, belediye başkanı seçilmenizden dolayı tebrik ediyorum. Memleketimize değerli hizmetler katmayı Allah size nasip etsin. Ayrıştırma yapmadan toplumun tüm kesimlerin birleştirilmesi ve barış olmasına katkı sağlayacağınıza inancımız tamdır” dedi.
Kulüp yönetimi olarak el açıp yardım dilemek gibi bir yönetim anlayışlarının olmadığına vurgu yapan Özcan, ” Bu takım, bu şehrin takımıdır. Bu şehirde bulunan tüm kurum ve kuruluşların da kanunların verdiği yetki çerçevesinde bu kulübe yardımlarını esirgemeyeceklerini biliyoruz ve yardımlarını bekliyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BelediyeBaşkanı Halil İbrahim Aşgın ise, Çorumsporun şehrin ortak paydası olduğunu söyledi.
İzlemek için geldiği tüm maçlarda Çorumspor’un kazandığını hatırlatan Aşgın, bundan sonrada programı olmadığı takdirde maçlara gelmeye devam edeceğini belirtti.
Çorumspor sayesinde her kesimdeki insanların statta buluştuğunu kaydeden Aşgın, bunun için çok mutlu olduğunu ifade etti.
Pazar günü oynanacak olan Bayburt maçına tüm spor severleri davet eden Aşgın, “Bu şehirde yaşayan herkesin Çorumspor’a sahip çıkmasını bekliyoruz. Bayburtspor’u yeneceğimizden en ufak tereddüdüm yok” diye konuştu.
Ziyaretin anısına Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan tarafından Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a üzerinde ismi yazılı 19 numaralı forma hediye edildi.