HEP DESTEK, TAM DESTEK

Yeni Çorumspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Mustafa Ercan, hafta sonu kendi sahalarında oynayacakları Bayburt maçına tüm Çorum halkını beklediklerini söyledi.
Geçtiğimiz dönemlerde seçimler nedeniyle il idari amirlerine gerçekleştirmek istedikleri ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ve bundan sonraki süreçte de bu tür ziyaretlerin devam edeceğine dikkat çekti. Mustafa Ercan, yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi;
“Geçtiğimiz dönemde öncelikle Yeni Çorumspor yönetimi olarak Kulüp Başkanımız Fatih Özcan önderliğinde il idari amirlerimizden başlamak üzere ziyaretler yapacağımızı belirtmiştik. Bu ziyaretlerdeki amacımızın Çorumspor’umuzu tanıtmak, fikir alış verişinde bulunmak olduğunu kamuoyuna açıklamıştık. Ancak geçmiş dönemde yerel seçim nedeniyle şehrin idari amirlerinin yoğun programlarından dolayı bu ziyaretlerimizi gecikmeli de olsa yapmış bulunmaktayız. Devamında ise Milletvekillerimizi, siyasi parti başkanlarımızı, oda ve dernek başkanlarımızı ziyaret etmeye hız kesmeden devam edeceğiz. Geçmiş süreçte şehrin havaya girmesi adına çalışmalarımız olmuştur. İlerleyen dönemde de yoğun bir şekilde yapılmayanları yaparak, yeni projelerle Yeni Çorumspor’umuzu her kesime aşılamaya devam edeceğiz. Bu Pazar günü Bayburtspor ile oynayacağımız maçın öneminin farkındayız. 3 puan alarak Play-Off hedefimizi sağlamlaştırmaktan başka bir düşüncemiz yoktur. Oynayacağımız bu önemli maçta bütün şehrin kenetleneceğini ve stadyuma gelerek Çorumspor’umuza destek vereceklerinden de kuşkumuz yoktur. “Hep destek, tam destek” mantığıyla Çorumspor’umuzu ve Çorum şehrini kendisine küçük gelen bu liglerden Süper Lig’e çıkartabilmek için birlik beraberliğimizin daim olacağından eminiz. Unutulmasın ki, “Tek ortak paydamız Çorumspor’dur” Başarıya giden bu yolda tüm hemşerilerimizin manevi desteklerine ihtiyacımız olduğunun bilinmesini ve bu şehri seven herkesin bizimle birlikte hareket edeceğine inanıyoruz”