İŞ ALEMİNE VEDA ETTİ

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı olağan Meclis Toplantısı, gerçekleştirildi.
Meclis Toplantısı’nda gündem maddelerinin görüşülüp kabul edilmesinden sonra dilek ve temenniler bölümünde söz alan Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Osmancık İlçesi Belediye Başkanı seçilmesi nedeniyle üyeliğinin sona erdiğini belirterek, Meclis Üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Akabinde toplantıya konuk olan Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan Mayıs ayında görev süresinin dolacak olması sebebiyle Meclis Üyelerine 8 yıl içinde gerçekleştirmiş oldukları faaliyetler ve projeler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Toplantı sonunda Meclis Üyeleri ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Alkan vermiş oldukları desteklerden ötürü Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Başkanı Erol Karadaş’a teşekkürlerini iletti.
Çorum TSO Meclis Başkanı Erol Karadaş ve Çorum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Ahmet Gelgör’e yeni görevinde başarılar dilediler. Ayrıca Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan’a vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür edip çalışmalarında başarılar dilemelerinin ardından Meclis Toplantısı sona erdi.