AHLATCI’DAN ŞEHİT AİLESİNE MORAL

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, bugün şehit ailesine ziyarette bulunarak moral verdi.
14-20 Nisan Şehitlik Haftası nedeniyle sabah saatlerinde Çorum Garnizon Şehitliği’ni ziyaret ederek şehitlere dua okuyan İl Başkanı Ahlatcı, ardından da Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Galip Deniz ve dernek yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Ahlatcı, dernek başkanı ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte daha sonra ise, Çorum’daki iki şehit ailesini evine ziyarette bulundu.
Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur’un da hazır bulunduğu ziyarette ilk olarak Erzurum İli Çat İlçesi kırsalında 1999 yılında hain terör örgütünün açtığı ateş sonucunda şehit olan J. K. Onb. Hakan Koç’un ailesinin evine giden Ahlatcı, ailesine taziyelerini bir kez daha iletti.

Ahlatcı, şehidin annesi Ferdane ve babası Ahmet Koç ile bir süre görüşerek, kendilerine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.
Ahlatcı, ziyarette yaptığı açıklamada, “Ülkemizin ve milletimizin canına kasteden düşmanlarımıza karşı canlarını hiçe sayan Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Rabbim mekanlarını cennet ve sizlere Sabr-ı Cemil ihsan eylesin. Bizler her zaman sizlerin yanınızda bir evladınız ve kardeşiniz olarak bulunmaktayım” ifadelerini dile getirdi.