KIZ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTULAR

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin eşi Azime Çiftçi, Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın eşi Ebru Ceylan ile birlikte Buharaevler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.
Okul pansiyon idarecileri ile görevli personellerinin hazır bulunduğu ziyarette öğrencilerle bir süre sohbet eden Azime Çiftçi, öğrencilerle ile birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, çok çalışmalarını, gayret göstermelerini, hedeflerini büyük tutmalarını ve içinde bulundukları ortamı çok iyi değerlendirmeleri gerektiğini söyledi.
Ayrıca okuldaki günlerin, anıların hayat boyu kendilerine lazım olacağını ve zamanın çabuk geçtiğini hatırlanan Azime Çiftçi, kendilerine her türlü fırsatın tanındığını, sıcacık kalacak yer, mis gibi yemekler ve kendileri ile ilgilenen öğretmenlerinin olduğunu hatırlatarak her türlü imkâna sahip olduklarını belirtti.
Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Pansiyonunun durumu ve hizmetleri hakkında idarecilerinden bilgi alan Azime Çiftçi ve Ebru Ceylan, pansiyonda kalan öğrencilerin, istek ve taleplerini dinledi.
Pansiyon idarecileri, görevli personel ve pansiyonda kalan öğrenciler, Azime Çiftçi ve Ebru Ceylan’a ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, teşekkürlerini ilettiler.