ÇORUM İÇİN ÇARPAN YÜREKLERE KAPIM AÇIK

AK Parti Merkez İlçe eski Başkanı Mustafa Köse ve yönetim kurulu üyeleri, Çorum Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’a “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.
Köse’ye ziyarette, görev yaptığı yönetim kurulu üyelerinden Zekeriya Kuyumcu, Tuncay Yalçınkaya, Feridun Batan ve Mustafa Külcü eşlik etti.
Ziyarette konuşan Merkez İlçe eski Başkanı Mustafa Köse, “Aşgın’a başarılar dilerken, Çorum’a iyi hizmetler verilmesi noktasında her türlü desteğe hazır olduklarını söyledi.
Aynı düşüncenin aynı yolun yolcuları olduklarını ifade eden Köse, “Sizin Çorum’a yapacağınız hizmetlerle gurur duyacağız. Her zaman yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Aşgın ise, Çorum’un menfaati için her konuda herkesle istişare yapmaya hazır olduğunu vurgu yaptı.
Herkesin görüşlerine saygı duyduklarını belirten Aşgın, Çorum için çarpan tüm yüreklere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu kaydetti.
Dost bildikleri insanların görüşlerinin kendileri için önemli olduğuna vurgu yapan Aşgın, “Kardeşlerimizin bize yol göstermelerin den her zaman mutlu olacağız. Bizler Çorum’u birlikte yöneteceğiz. Çorum için yapılacak her türlü iyi işlerin altında hepimizin imzasının olmasını istiyoruz. Sizin görüşleriniz ve dilekleriniz bizim için çok önemlidir” dedi.
Heyet, daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Lemzi Çöplü, Turhan Candan, İsmail Yağbat ve Alper Zahir’i makamlarında ziyaret ederek, “Hayırlı Olsun” dileklerinde bulundu.