SEÇİM SONUÇLARI DEĞERLENDİRİLİYOR

Geleneksel hale gelen Ak Parti kamplarının 28’incisi Ankara Kızılcahamam’da başladı. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki toplantıda, yerel seçim sonuçları değerlendiriliyor.
Kampa katılan Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, toplantının ilk gününde AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz tarafından Yerel Yönetimler konulu sunumlar gerçekleştirildiğini söyledi.
Ahlatcı, Kızılcahamam’da düzenlenen kampın ilk gününe dair açıklamada bulunan TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ün, Kayseri-Kırıkkale-Kırşehir-Çorum-Yozgat-Sivas illerinden gelen İl, İlçe, Belde Belediye Başkanları, İl Genel ve İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları ile açılış toplantısını gerçekleştirdiğini, hedeflerinin istişare ile gelişen AK Belediyeciliği daha da ileriye taşımak olduğunu söylediğini aktardı.
Ahlatcı, toplantının ikinci gününde Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yapacağı açılış konuşmasında 31 Mart yerel seçim sonuçlarını değerlendireceğini kaydetti.