SULAMA KANALINA DÜŞTÜ

Çorum’da sulama kanalına düşen otomobilin sürücüsü yaralandı.
Alınan bilgiye göre, Sungurlu İlçesi’ne bağlı Mahmatlı Köyü mevkiinde A.A. isimli sürücünün kullandığı otomobil ile Mahmatlı Köyü istikametinden Sungurlu İlçesi istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sol tarafında bulunan sulama kanalına düştü.
Kazada araçlarında tek olan araç sürücüsü hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandı. Yaralı sevk edildikleri Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
Diğer yandan hafta sonunda diğer ilçelerde meydana gelen diğer kazalarda ise,
TARLAYA DÜŞTÜ
İskilip İlçesi Eskiköy Köyü mevkiinde H.H.Ç- isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Bayat İlçesi istikametinden İskilip İlçesi istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun sağ tarafında bulunan tarlaya düştü.
Kazada araçlarında tek olan araç sürücüleri hayati tehlikeleri olmayacak şekilde yaralandılar. Yaralılar sevk edildikleri Atıf Hoca Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.
DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİ
Merkeze bağlı Şekerbey Köyü mevkiinde M.K. isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Ortaköy İlçesi istikametinden Çorum ili istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini yolun sağ tarafında bulunan tarlaya girdi.
Kazada araç sürücüsünde herhangi bir yaralanma meydana gelmemiş araçta yolcu olarak bulunan D.T.(1950-K) isimli şahıs hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
Yaralı sevk edildiği Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine tedavi altına alındı.
DODURGA’DA TRAFİK KAZASI
5 Mayıs 2019 günü saat: 14.30 sıralarında Yeniköy Köyü mevkiinde M.A. isimli şahıs yönetimindeki otomobil ile Yeniköy istikametinden Dodurga istikametine seyir halinde iken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yoldan çıkarak takla attı.
Kazada araç sürücüsü ile araçta yolcu olarak bulunan N.S., M.Ö. ve A.Ö. isimli şahıslar hayati tehlikesi olmayacak şekilde yaralandı.
Olay ile ilgili bilgi verilen Cumhuriyet Savcısının talimatı ile tahkikata başlanıldı.