6 ASIRLIK CAMİYE SAHİP ÇIKILMALI

6 ASIRLIK CAMİYE SAHİP ÇIKILMALI

Çorum’un Sungurlu İlçesi Yörüklü Köyü’nde bulunan ve 590 yıllık geçmişe sahip tarihi camii, bakım ve ona
Ana Sayfa Genel 16 Ekim 2019 210 Görüntüleme

HAVAALANINI GEZDİLER

  • Hitit Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Havacılık Yönetimi Bölümü, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği programı öğrencileri; Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ömer Faruk Karakaş ve öğretim elemanları Öğr. Gör. Dr. Aslıhan Kaya ve Öğr. Gör. Murat Kartal nezaretinde Amasya Merzifon Havalimanına gerçekleştirilen teknik gezi ile havalimanı ve havalimanı ekipmanlarını yerinde tanıma imkânı buldular.
  • Havalimanının yolcu karşılama ve bekleme salonundan apronuna kadar her bir bölgesini DHMİ ve HAVAŞ yetkililerinin anlatımıyla gören öğrenciler ayrıca havalimanı ekipmanlarını ve acil müdahale araçlarını da tanıdılar. Check in işlemleri hakkında yetkili personelden bilgi alan öğrenciler, bagaj işlemlerini yerinde gözlemleyerek derslerinde öğrendikleri bilgilerin uygulamalarına şahit oldular.
  • Amasya Merzifon Havalimanı Yöneticileri, havalimanı eğitim salonunda öğrencilere havalimanı hakkında detaylı bilgiler vererek, sivil havacılık sektöründeki bilgi ve tecrübelerini öğrencilere aktardı. Devlet Hava Meydanları İşletmesinin tanıtım filminin de izlendiği teknik gezide Amasya Merzifon Havalimanı Müdürü İbrahim Çıldır ziyaretten duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

ESNAF’TAN KANDİL DUASI!

ESNAF’TAN KANDİL DUASI!

Haber Sitesi | Uzman Tescil