ÇORUM’DAN LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKTI

ÇORUM’DAN LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKTI

Çorum Belediyesi Prof. Dr Hayrettin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi 8. Sınıf Öğrencisi Hafız Yasin Yaz
Ana Sayfa Genel 17 Ekim 2019 209 Görüntüleme

ÇÖPLÜ’DEN ÇALIŞMALARA YAKIN TAKİP!

  • Çorum Belediye Başkan Vekili Lemzi Çöplü, Mehmetçik Parkı içerisinde bulunan spor tesislerinde yapılan çalışmaların ardından incelemelerde bulundu.
  • Yapımı Çorum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ve bakıma ihtiyaç duyulan Mehmetçik Parkı içerisindeki spor tesisleri tadilattan geçirildi. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve bilgi veren Belediye Başkan Vekili Lemzi Çöplü, tesislerin yeniden modern bir görünüme kavuştuğunu ve vatandaşların hizmetine yeniden sunulduğunu ifade etti.
  • Çöplü, “Geçtiğimiz aylarda Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın tesisleri incelemiş ve tadilat yapılması hakkında talimat vermişti. Bu talimatın ardından çalışmalara başlayan ekiplerimiz hızlı bir şekilde çalışmalarını tamamladılar. Çocuklarımızın zamanlarını değerlendirdikleri futbol ve basketbol sahalarının yanı sıra tesislerin içerisinde bulunan lavabolar ve soyunma odalarını da tadilattan geçirdik. Tesislerimiz modern bir görünüme kavuştu. Tesislerden faydalanmak isteyen hemşehrilerimiz artık daha rahat bir şekilde spor yapabilecekler” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Yol çizgisinde gece mesaisi

Yol çizgisinde gece mesaisi

Haber Sitesi | Uzman Tescil