Ana Sayfa Genel 18 Ekim 2019 61 Görüntüleme

MİNAREYE TÜRK BAYRAĞI ASTI

  • Sungurlu Ümit Cami İmam Hatibi Engin Kodalak, Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla caminin minaresine büyük bir Türk Bayrağı astı.
  • Engin Kodalak, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Fırat’ın doğusuna başlattığı ‘Barış Pınarı Harekatı’na destek amacıyla Türk Bayrağımızı caminin minaresine astığını söyledi.
  • Fırat’ın doğusuna yapılan operasyonla milli duygularının hat safhada olduğunu ifade eden Engin Kodalak, “Rengini şehitlerin kanından alan bayrağımız milletimiz için en kutsal en şerefli değerlerden bir tanesidir. Bayrak, bağımsızlık sembolüdür ve bir memleketin Türk yurdu olduğunun da en güzel göstergesidir. Barış Pınarı Harekatı nedeniyle şanlı Türk bayrağımızı minareye astık.” dedi.
  • “DUALARIMIZ MEHMETÇİKLE”
  • Engin Kodalak, “Askerlerimizin kayıp vermeden, zafer haberleriyle dönmelerini bütün kalbimle diliyorum. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda tek yürek anlayışı ile bu yolda dünyada eşsiz bir millet olduğunu gösterdi, bundan sonra da göstermeye devam edecektir. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından Suriye’nin kuzeyinde terör örgütlerini etkisiz hale getirmek üzere başlatılan ‘Barış Pınarı Harekatı’ Türk milletinin başarısıyla sonuçlanacaktır inşallah. Barış Pınarı Harekatı’nda Mehmetçiğimize muvaffakiyetler diliyorum. Ülke güvenliğimiz için son derece önemli olan bu harekatta Allah vatan evlatlarımızın yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız Mehmetçiklerimizle.” diyerek görüşlerini aktardı.
  • Vatandaşlar da İmam Hatibi Engin Kodalak’ın bu örnek davranışını takdir ederek desteklerini belirtti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

ÖZKUBAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

ÖZKUBAT ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Haber Sitesi | Uzman Tescil