UĞURLUDAĞ YOLUNDA İNCELEME!

UĞURLUDAĞ YOLUNDA İNCELEME!

Uğurludağ-Çorum Karayolunun 18 kilometrelik bölümünde başlatılan çalışmalar devam ediyor.AK Parti İl Baş
Ana Sayfa Siyaset 13 Kasım 2019 269 Görüntüleme

ZAYIF KARAKTERLİ KAYPAKLAR

  • Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, son günlerde bir takım çevrelerin trol sosyal medya ekipleri tarafından MHP Lideri DR. Devlet Bahçeli’ye Atatürk düşmanı iftirasının alçakça atıldığını dile getirdi.
  • Klasik bir FETÖ taktiğiyle çalışan, yabancı bir bayanın fotoğrafıyla Aslı ismini kullanan bir trol hesabı ve burada paylaşılan yazıları ayaklarının altında ezdiklerini ifade eden Ertuğrul Onan, “Sayın Genel Başkanımızın 10 Kasım da herhangi bir açıklama yapmadığını alçakça ifade eden bu trol hesabın FETÖCÜ kumanda sahipleri yargı önünde hak ettikleri cezayı alacaklardır” dedi.
    Onan, açıklamasını devamla; “Atatürk düşmanlığıyla- Devlet Bahçeli” ismini yan yana getirmek gerçekten sıradan bir alçaklık değildir. Burada, dillerindeki ve yüreklerindeki zehri trol perdesinin ardına gizlenerek akıtan bu kişiler ahlak yoksunu, zayıf karakterli ve kaypak kişilerdir” ifadelerini kullandı.
    Devlet Bahçeli’ye yönelik haksız itham ve isnatların aslını astarını araştırıp öğrenme ihtiyacı duymayan bazı ucuz fırsatçılarla aklı evvellerin de iftiracı güruhun peşine takıldığını ileri süren Merkez İlçe Başkanı Onan, “Sayın Genel Başkanımızın milli bayramlarda ve 10 Kasım günlerinde üzerine düşen tüm vazifeleri bugüne kadar yerine getirmiş ve bu günlere dair yaptığı tüm açıklamalar partimizin resmi internet sitesinde mevcuttur” açıklamasında bulundu.
    Devlet Bahçeli’nin aziz Atatürk’e olan muhabbet ve hürmetini sorgulamanın hiç
    kimsenin haddi ve harcı olduğunu söyleyen Onan, “Sayın Genel Başkanımızın Atatürk sevgisinden şüphe duyulması da sevgisinin tartışılmaya kakışılması da edepsizlik ve şeref yoksunluğudur. Sayın Genel Başkanımız ve liderlik ettiği Milliyetçi-Ülkücü Hareket için Atatürk; sadece Cumhuriyetimizin kurucusu değil, aynı zamanda devletin bekasını ve milletini bütünlüğünü temsil eden çelikten iradenin sembolü, Türklüğün varlık azminin ilham ve kudret kaynağıdır. Ayrıca Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e hürmet ve saygı, kahraman ordumuzun saflarında onun üstün ve fikirleriyle yetişmiş seçkin bir asker olan Başbuğu Alparslan Türkeş’in Ülkücü Harekete bıraktığı mirası ve vasiyetidir” dedi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

GÜL, OYUNU EŞİYLE KULLANDI

GÜL, OYUNU EŞİYLE KULLANDI

Haber Sitesi | Uzman Tescil