KARABACAK MOBİLYA, AHL’DE!

  • 1983’ten günümüze Çorum ve bölgenin en büyük mobilya mağazalarından olan Karabacak Mobilya yeni şubesiyle AHL Park’ta  müşterilerini bekliyor.
  • Uğur Mumcu Caddesi’nde yıllardır Çorumlulara hizmet veren, köklü ve öncü mobilya alışveriş merkezlerinden olan Karabacak Mobilya, AHL Park’ta yeni şubesiyle evlerinizin mimarı olmaya devam edecek. Sektörü ve yenilikleri yakından takip eden, teknolojinin ve çağın gerektirdiği tüm imkanları kullanan Ali Karabacak, mimarların çizimlerine kendi tecrübelerini de katarak, kaliteli fabrikalarda üretim yaptırıyor.
  • Konu ile ilgili açıklama yapan Ali Karabacak, “1983 Yılında Karabacak Mobilya olarak başladığımız iş hayatımıza bu gün 5 şubemizle  hizmet veriyoruz. AHL şubemiz satış faaliyetine  başladı. Resmi açılışımız ise Aralık Ayı’nın son günlerinde gerçekleştirilecek.Tüm halkımızı şubemize bekliyoruz” dedi.
  • Karabacak Mobilya AHL Park Şubesi’nde müşterilerin yatak modellerine uygun fiyatlarla Bambi Yatak güvencesiyle ulaşabileceklerini kaydeden Ali Karabacak, “Yatak modellerinde aradığınız konforu ve huzuru Bambi Yatak ile bulacaksınız. Yoğun ve tempolu bir günün ardından ya da spordan sonra evinize gelip, üzerinizdeki tüm yüklerden kurtulup rahat bir uyku hayal ediyorsanız Bambi yatak sizin için en doğru seçim olacaktır” diye konuştu.
  • Karabacak, “Değerli müşterilerimizin uykusunu düzenleyecek ve rahat bir uyku sunacak, her müşteriye hitap edebilecek farklı teknolojilere sahip yataklar şubemizde Çorum halkına sunulacak. Çift kişilik (160×200, 180×200, 140×190, 150×200, 200×200), tek kişilik (100×200, 90×190, 90×200,120×200 cm) yatak boyutları(ebat) bulunmaktadır. En ucuz ve en kaliteli yatak modellerini Bambi güvencesiyle Karabacak Mobilya’da bulabilirsiniz” ifadelerine yer verdi.
  • Berkan Karabacak ise ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi verdi. Berkan Karabacak “Karabacak Mobilya Ailesi olarak AHL Park 1. Katta yeni şubemizde satışlarımıza başladık. 300 metrekare alanda koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları, aksesuar çeşitleri, bambi yatak bayiliğini sunmaktayız. Çorum Halkının özlemiş olduğu özel tasarım ürünleri sizlere sunmaktan onur ve gurur duymaktayız. Bütün halkımızı mağazalarımıza davet ediyorum hafta sonuna özel kampanyalarımız, peşin fiyatına 24 ay taksit imkanları gibi çeşitli kampanyalar sizleri bekliyor. Her  hafta cuma, cumartesi ve pazar kampanyalı ürünlerimiz satışa sunulacak. Çorumluları bu kampanyadan yararlanmaları için şubemize bekliyoruz. Sezonun ev ve dekorasyon trendlerini keşfederken, evinizi baştan sona yenileyebileceğiniz imkanları sunarken AHL Park Şubemizde bu eşsiz deneyim yolcuğuna siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.
  • 36 yıl önce Sadık Karabacak tarafından kurulan, ilk günkü heyecanla “Aile Şirketi” olarak yoluna devam eden Karabacak Mobilya, ülke genelinde kalitesini ve varlığını ispatlamış 80 mobilya firmasının Çorum bayiliğini yapıyor.
  • Karabacak Mobilya, yeni yaşam formları yaratmak için mobilyaların beğenilere sunulduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çeşitlerinden, aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Karabacak Mobilya farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.