ÇORUM’DA CAN KAYBI 9 OLDU

ÇORUM’DA CAN KAYBI 9 OLDU

Koronavirüs salgınından Çorum'da hayatını kaybedenlerin sayısının 9 olduğu açıklandı. Türkiye'de koronav
Ana Sayfa İlçeler, SON DAKİKA, Yaşam 1 Aralık 2019 198 Görüntüleme

YAŞLI BAKIMEVİ BAKANLIĞA DEVREDİLİYOR

  • Uğurludağ İlçesi’nde belediye başkanı Remzi Torun’un büyük gayretleri sonucu bitme aşamasına gelen Yaşlı Bakımevi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na devrediliyor.
  • Geçtiğimiz günlerde Çorum’a gelen Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çorum Belediyesi’ni ziyareti sırasında talepleri de dinledi.
  • Bakan Selçuk ile görüşenlerden biri de Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun oldu. Başkan Torun, herşeyi ile yakından ilgilendiği ve özellikle de ilçede bulunan ve yalnız yaşayan yaşlıların barınmalarına olanak sağlayacak olan Yaşlı Bakımevi ile ilgili hazırladığı dosyayı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’a iletti.
  • Bakan Selçuk’a sözlü olarak da yaşlı bakımevinin yapım aşamasından da bahseden Başkan Torun, bakımevinin bakanlık tarafından hizmete açılması ve sorumluluklarının bakanlıkça yürütülmesinin daha verimli olacağını dile getirdi.
  • Yaptığı hizmet binası ve yatırımdan dolayı Belediye Başkanı Remzi Torun’u tebrik eden Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, dosyasını yakından incelediği yaşlı bakımevinin bakanlığa devri konusunu desteklediğini ve kısa sürede devrin yapılması için talimat vereceğini söyledi.
  • Başkan Torun da bu taleplerinin karşılanmasından dolayı Bakan Selçuk’a teşekkür ederek şükranlarını sundu. Torun, günün anısına Başkan Selçuk’a bir de hediye takdim etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

KARANTİNAYA ALINAN KÖY 4 OLDU

KARANTİNAYA ALINAN KÖY 4 OLDU

Haber Sitesi | Uzman Tescil