YILDIRIM, BİLGİ ALIP YOL HARİTASINI BELİRLEDİ

  • Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, yapılan çalışmalar ve projeler hakkında belediye personelinden brifing aldı.
  • Başkan Yıldırım, belediyenin rutin çalışmaları, yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alıp projeler ile ilgili yol haritasını çıkardı. 2019 yılının son dönemlerinde çalışmalarının yoğunlaşacağını belirten Başkan Yıldırım, personellerden özveride bulunup ilçenin 2020 yılına programlı bir şekilde girip İlçenin büyümesi ve kalkınması için gerekirse fazla mesai yaparak çalışmalarını sürdürmelerini istedi.
  • Gönül Belediyeciliği ile yürütülen çalışmaların Oğuzlar’a kısa sürede büyük katmadeğer yarattığını belirten Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım, “İlçemizin gelişip kalkınması, yaratılan katmadeğerin istihdama dönüşmesi için aralıksız çalışıyoruz. Belediye olarak yaptığımız çalışmalar ilçe halkımıza refah ve mutluluk olarak geri dönecektir. Bugün fazladan çalışacağımız birkaç saat belki yarın İlçemize yatırım olarak dönecektir. Yarınlarımıza yatırım yapmak, çocuklarımızın gençlerimizin daha refah yarınlara ulaşması için tüm personelimden özverili bir çalışma istiyorum.” dedi.