ÇORUM’DAN LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKTI

ÇORUM’DAN LGS TÜRKİYE BİRİNCİSİ ÇIKTI

Çorum Belediyesi Prof. Dr Hayrettin Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi 8. Sınıf Öğrencisi Hafız Yasin Yaz
Ana Sayfa Siyaset, SON DAKİKA 27 Aralık 2019 167 Görüntüleme

VAAT EDİLENLERİN YAPILMAMASI KADERİMİZ

  • İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, vaat edilenlerin yapılmamasının Çorum’un kaderi olduğunu söyledi.
  • Çorum’un kaderinin Hititlere kadar uzandığını vurgulayan Özsaçmacı, serzenişlerinin bugüne kadar ki tüm iktidara gelmiş hükümetlere olduğunu dile getirdi.
  • İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
  • “Annita’nın Laneti kitabının yazarı, eski Hazine Müsteşarı Mahfi Eğilmez’in Çorum ekonomisine ve Hititlere olan ilgisi dolayısı ile derdimizle dertlenen Çorum’un tanınması kalkınması için birçok faaliyette bulunan sevgili Mahfi Eğilmez’i bir kez daha yaptığı her şey için teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Daha çok yapacak şeylerimiz olması nedeni ile daha yeni başlıyoruz diyorum.
  • Sevgili Eğilmez’i anmışken onun çalışmalarından edindiğimiz bilgilere göre Hititlerin en önemli özelliği her şeyi yazmaları olmuş bu yazılanlardan günümüze ışık tutacak nitelikte:  ‘Vaat edilen öküz nerede kaldı’ diye bir not düşüldüğü oldukça manidar olmaktadır.
  • Dün tabletlere yazılıyordu bugün tüm internet mecrasında açıklamaları bulabiliyorsunuz. Şimdi ben size buradan iktidarın tüm birleşenlerinin olumlu ve olumsuz Çorum hakkında beyanatlarını yazmaya kalksam sayfalarca tutacak şekilde ne kadar ilginç ki her yıl aynı vaatler her seçim dönemi aynı.
  • Sevgili hemşehrilerim Çorum’un kaderidir vaat edilenlerin yapılmaması taa ki Hititlere kadar uzanmaktadır. Bu makus talihimiz neredeyse Cumhuriyetle birlikte her dönem aynı talepler hep benzer vaatler. Bütün iktidarları kapsamakta serzenişimiz lakin 17 yıldır var olanlara olacak elbette sitemimiz çünkü aynı dönemdeyiz. Yıllar önce şimendifer oldu bugün nerede bizim öküz.”

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Haber Sitesi | Uzman Tescil