TOKGÖZ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

  • Cumhuriyet Halk Partisi’nde 26 Ocak 2020 tarihinde yapılacak olan Merkez İlçe Başkanlığı olağan kongresi öncesinde Mimar Ulaş Tokgöz de adaylığını açıkladı.
  • İl Binası’nda gerçekleştirilen basın açıklamasına CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi,Merkez İlçe Başkanı İsmail Kalender’in yanı sıra belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, eski il ve merkez ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
  • Toplantıda açılış konuşmasını İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi gerçekleştirdi.
  • Tüfekçi, “28- 29 Martta İktidar kurultayımız yapılacak. Bu İktidar kurultaylarının temelini Çorumda da atmaya devam ediyoruz.12 İlçemizde kongrelerimiz tamamlandı. Cumartesi Laçin ve Pazar günü merkez ilçemizin kongresi yapılacak. Rıdvan Samsunlu, İsmail Kalenderden sonra bu gün Ulaş Tokgöz adaylığını açıkladı.Kendisini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.
  • Ulaş Tokgöz ise, “17 Yıllık meslek hayatımda 13 Senesinde Mimarlar Odası Yönetim Kurulu Üyeliği yaptım.4 dönemdir Mimarlar Odası Çorum Başkanıyım. 2014 senesinde de partimden belediye meclis üyesi adayıydım. Taban mutabakatının adayıyım. Kırmızı çizgim demokrasidir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisidir. Altı oktur, Cumhuriyettir” dedi.
  • Evli ve iki çocuk babası olduğunu sözlerine ekleyen Tokgöz, “Ailem dediğim partililerimin desteği ve ekip arkadaşlarım ile birlikte bu önemli görev için yola çıktık. Yola çıkmamızın temel etkeni parti içi demokrasiyi çalıştırmaktır. Partimin genelde ve yerelde iktidar olmasını sağlamaktır.Bu yolda da tüm gücümüzle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kongre sürecine girdiğimiz bu günlerde, ilimizde yeniden yapılanma, örgün dinamizminin yenilenmesi ve dengeli bir yönetimle partimizi tüm parti sevdalılarıyla birlikte el ele omuz omuza yerelde ve genelde Cumhuriyet Halk Partisi’ni iktidara taşımak için adayım. Partimin ilkelerine kendime inandığım için aday oldum” ifadelerine yer verdi.